Loading
На этом форуме мы хотим объединить людей которых интересует создание экопоселений, переезд в село (деревню, за город), фермеров, людей которые хотят создать бизнес за пределами города. Здесь вы узнаете что такое дауншифтинг, дауншифтеры, экопоселения и родовые поместья. А также анастасиевцы и прочие сектанты :) .Тут мы обсудим темы создания экопоселений. Пора уже создать наше экопоселение , нашу евродеревню. Добро пожаловать!!!!
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 30 из 30

Тема: В хате холодно(

Цитата Сообщение от snickers Посмотреть сообщение
    --- охренеть, ТВЕРДОТОПЛИВНЫЙ котел в квартиру))). А куда дрова складывать то?? Или камаз угля на балконе)) ну а труба конечно в вытяжку)).
    :lol:

"Мечтатель = С. Лазо. Моё (как и его) жилище = топка!.." ©

Сообщение от пользователя buldozer1 на Народной альтернативе

Цитата Сообщение от buldozer1 Посмотреть сообщение
    Вот в Селяндии увидел "В хате холодно", Так сейчас цена в Украине за джоуль (или калорию) тепла, примерно одинакова у тепла произведённого газом и выделенного электричеством. Потому греться можно и электрикой, не дороже чем газом.
    :zadumalco:

Пропоную грітись силою тертя ! Заодно і приріст населення вирівняємо до позитивного тренду )

Я не проти. Подолаю колись своє власне его, можливо...

Точно подмечено!....

....Жениться нужно исключительно на россиянке: так можно "отбить" часть долгов РФ перед Украиной!..

В мене сусід принципово дрова не рубає - то робить його жінка , і картоплю не допомагає копати . Я довго не розумів чому так в них , а тепер думаю шо то нормально . Просто в них свої домовленості щодо розподілу обов"язків .
    Куб газу зараз 7.20 по енергії теплоти то рівно 16-34 МДж при нормальному тиску в мережі , ту саму теплоту можна отримати з 4.5-9.5 квт електроенергії , або 1.5-2.5 кг дрів або 1 кг вугілля . Беремо куркул-лятор і отримуємо наступне (ціни ситуативно-умовні) :
    Газ - 7.2 грн
    Електроенергія - 2,7 ...5.7грн
    Дрова 4.5 ...7.5 грн
    Вугілля 2.5 грн
    Вся європа димить вугіллям . Я опалюю дровами - за день 70 коп на бензин щоб розпиляти 2 корчі , вручну розколоти - то як фізична зарядка і ну вечірній ритуал розпалювання грубки .
    Гляньте як за останні 2 роки стала якість газу "світлішати" по теплоті згорання http://utg.ua/utg/business-info/yakst-gazu.html , тобто тупо або тиск зменшили або підмішують повітря .

А квартиру від опалювання не відключити, ось такий "рабський" закон придуманий. Живеш чи ні, а гроші плати.
    - і ринок житла від того в 5 разів впав . Мені сказали що в Кременчузі можна 1 кімнатну квартиру придбати за 2 тисячі доларів , а два роки тому менше 10 не знайдеш . Варіант - здавати своє житло в аренду , а самому з"їхати на тимчасове пмж в село/дачу де кому краще ... Щодо безкоштовності дрів - то це тимчасове явище , в наших краях лісополоси вже ріденькі : ні дубів ні акацій , лишають в"язки і кленки . Машина дрів зросла в ціні щось біля 3500грн нині . Я все мрію про власний вітряк кіловат на 5 - якщо гарненько утеплити хату то при гарному вітрі можна дровами не топити . Але як порахуєш окупність того вітряка , то тільки на щось саморобне і до 1 квт розраховую і то може колись ...
    Потрібно закалятись і звикати до морозів . В знайомого в хаті +10 і то вже "ташкент" весь день в шубі сидить , а спить в окремій маленькій кімнаті котру опалює грубкою і за зиму йде в нього десь 2 куби дрів всього .

Молодцы, так умеете повеселиться, слов нет!.. Подняли мне настроение с утра.

На Сумщині стався вибух у житловому будинку, є постраждалі

КИЇВ. 27 лютого. УНН.

Внаслідок вибуху житлового будинку в Лебедині на Сумщині постраждало троє людей, серед них одна дитина, передає УНН з посиланням на прес-службу ДСНС України.

Повідомлення про про вибух без послідуючого горіння у приватному житловому будинку за адресою на вулиці Любарська у Лебедині рятувальники отримали 27 лютого о 6:34.

"Внаслідок надзвичайної події зруйновано дерев'яну одноповерхову будівлю загальною площею 48 кв. м. Під час вибуху отримали травмами три особи, серед них одна дитина, різного ступеню тяжкості та госпіталізовані до Лебединської центральної районної лікарні", - йдеться у повідомленні.

На місці працювала слідчо-оперативна група у складі працівників прокуратури, поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, аварійної газової служби.

Причина вибуху з'ясовується.

Джерело: УНН

Теги: Сумська область

Senior Member
    весь холодный сезон прожил,то в брезентовой палатке( даже без "белухи", кто в курсе,поймёт...) то в КУНГе...
    и ничего не отморозил...
    и главное -предки ж жили,и неплохо...
    расслабился народ,обленился...
    я в январе в больничке лежал, нашему местному,броварскому дядьке , договаривался о пиролизном котле... местные клепают,относительно недорого, но он хотел более толстые стенки...
    сам нам наблюдал,как у нас в части смонтировали модульную котельную на дровах....
    хайтэк,выглядит. пацаны небрежно швыряли в топку,более чем метровые коряги,прям со снегом... грили, на пять-шесть часов хватает. на весь городок.
    а в центре ..чева, который райцентр, где мы базируемся, котельная ваще на дровах. и не жужат....

не понимаю этих стонов, правда. я себе на СТО, где работал ДО, сам плёнкой обтянул рабочую зону, и зиму неплохо провёл, при киловаттной дуйке. я бы и печку поставил...но - Киев, СЭС могла не понять, а мне лишние тачки бесплатно обслуживать влом...)))

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права