Loading
На этом форуме мы хотим объединить людей которых интересует создание экопоселений, переезд в село (деревню, за город), фермеров, людей которые хотят создать бизнес за пределами города. Здесь вы узнаете что такое дауншифтинг, дауншифтеры, экопоселения и родовые поместья. А также анастасиевцы и прочие сектанты :) .Тут мы обсудим темы создания экопоселений. Пора уже создать наше экопоселение , нашу евродеревню. Добро пожаловать!!!!
Показано с 1 по 7 из 7

Тема: не-селяндийские и не-совсем-селяндийские встречи

не-селяндийские и не-совсем-селяндийские встречи

Меня сегодня утром наши друзья с форума Первого Украинского Витаполиса, родственного по некоторым идеям и концепциям нашему форуму Селяндия, любезно пригласили на "Презентацию проекта Витаполис", которая пройдёт в Киеве в субботу, 06 февраля 2016 года, в помещении Культурно-художественного центра НаУКМА (Подол, ул. Ильинская, 9).

Я, в свою очередь, тоже приглашаю на данное мероприятие всех желающих, кому интересны темы философии, ноосферы, духовной эволюции человека и мира, экологии, сельского хозяйства и др.

Цитата Сообщение от Alena
    Тема: ВІТАПОЛІС – Місто Життя, початок ВЕЛИКОГО ЗОРЯНОГО МОСТУ людства.

«УКРАЇНА - вона не лише на Землі..
    Є й інша, Небесна Україна,
    котра дивиться в наші душі
    мільйонами галактик та міріадами зірок.
    Вона була, є і буде завжди,
    поза Простором і Часом.
    І майбутній Вітаполіс, - Місто Життя,
    Оселя Життя, стане початком
    ВЕЛИКОГО ЗОРЯНОГО МОСТУ людства.»

О.П.Бердник

Олесь Павлович Бердник своїми творами запалив, у душах багатьох мрійників, вогонь Небувалого. Нові космічні, ноосферні простори, нові відносини між людьми, нові прагнення, нова духовна еволюція. Наш Проект – цей наступний крок. Крок до створення Світонії. Маються на увазі практичні дії руками, головою, серцем.

Матерія, з моменту творення (якщо він був), розвивається, еволюціонує стихійно. На певному етапі розвитку виникає людина. І в потужній, на той час, психосфері життя виникає тоненька плівочка ноосфери. Вона розвивається досить активно, бо має значно вищу потенцію, ніж стихійне оточуюче. Одна з основних ідей Олеся Бердника – в тому, що на даному етапі еволюція може бути вже не стихійною, а цілеспрямованою. Тобто, людина повинна сама творити еволюцію. Ці думки дуже близько перекликаються з ідеями Шрі Ауробіндо, індійського мудреця і філософа, який практично працював над трансформацією, еволюцією людини і світу. Наразі людина почала досить активно втручатися в життя природи, але робить це настільки незугарно, що еволюцією це назвати неможливо.

Тому Проект має на меті формувати нові відносини людини і оточуючого середовища , творення глобального біоценозу (нооценозу), де, в ідеалі, комфортно і радісно могли б співіснувати і розвиватися всі живі істоти планети. Маючи в собі потенціал Творця, людина повинна його сповна реалізовувати, бути двигуном вселенської еволюції. Це одна з основних задач Проекту.

Виступи:

1. Валентина Сергеевна Бердник «Вітаполіс – простір майбутнього»
    2. Андрей Стрелец «Презентація проекту Вітаполіс»

По закінченні виступів чекаємо запитань, а потім дружнє ЧАЮВАННЯ. Вхід вільний. По бажанню з солодощами, фруктами та внеском в фонд розвитку Білого Простору.
    ____________________________________________________________________________

Зустріч відбудеться 06.02.2016 в 15.00 в приміщенні «Білого простору» в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА на вулиці Іллінській, 9

Пожелаем ребятам удачи!

Проект Витаполис

Презентация проекта "Витаполис"

Senior Member
    если можно, подробнее и понятнее.
    в пятницу рассчитываю заглянуть в Киев, ( как вы тут без нас)))
    мож, в шуботу и подкачу...
    дресскод - как?

Это мероприятие с месяц назад как уже было, М13... Я на него не попал, к сожалению, хотя готовился и планировал...

...Если просто со мной поговорить, то можно будет и в субботу встретиться, только не с утра, ибо хочу выспаться всласть хоть....

Senior Member
    зевнул.
    посмотрим. я всего на пару дней,перед ротацией.

фонд розвитку Білого Простору
    знову Біле Братство квартири буде видурювати ? В усі тяжкі часи плодились як мухи всілякі секти , котрі пудрили мозок щоб видурити власність або забрати час здоров"я і життя довірливих . Нині стало модно іменувати ті мильні бульки "проектами" . І всі ті сєктанти лише язиками теліпають , малюють якісь схеми графіки , показують вражаючі катринки , б"ють в бубен і говорять з духами - зовсім так як і тисячі років робили шамани , щоб надурняк в мисливців племені відібрати собі частку здобичі . Особливо вперті навіть можуть два квадратні метри власноруч скопати і посіяти редиску і салат і робити вигляд шо відкрили америку .

Не поспішайте з світоглядними висновками, Василю, не все так і погано.

"Білий простір" - це така творча "тема" в Києво-Могилянській Академії.

А Вітаполіс - це інша "тема", це Ви краще почитайте в них на форумі. Це наші, можна сказати, колеги, однодумці деякою мірою... В них хоч щось рухається, вони гірко працюють мізками, а мможливо вже й руками. На відміну від нашого Проекту.

Вітаполіс - це нова модель життєдіяльності людей, тому вона може для нас виглядати не серйозною, навіть дуже футуристичною, проте все ж має право на існівання й реалізацію. Люди хочуть, люди роблять, що хочуть, будують новий світ. Хай. Чом би і ні?

Я за "Вітаполісом" віртуально спостерігаю давно, так як і за "Народною альтернативою"; і ті, і ті - не зовсім моя тема, я там багато чого взагалі не розумію в їх філософії й світогляді, в їх діяльності, проте я в жодному разі не маю проти них нічого.

Я зустрічався з декількома апологетами проекту вітаполісів один раз, скажу, що це абсолютно нормальні люди, дуже розумні, творчі, дієві. Тож мені спілкуватися було цікаво.

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Метки этой темы

Ваши права